Firmamız grup şirketi olan Günyap Yapı, konut ve ticari gayrimenkul projelerinde faaliyet göstermektedir. Günyap Yapı, bir dünya metropolü olma yolunda ilerleyen İstanbul’un değişimiyle örtüşecek özel gayrimenkul projelerine imza atmaktadır.

Günyap Yapı’nın geliştirdiği, eşsiz tasarımı ve prestijli çalışma olanaklarıyla Güntaş Plaza, son yıllardaki hızlı gelişimiyle dikkat çeken İstanbul’un finans ve ticaret merkezi Güneşli’de, iş dünyasına birinci sınıf, modern çalışma alanları sunmak amacıyla, 2010 yılında hayata geçirildi. Proje ve ofis kiralama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Günyap Yapı’nın yatırım ortağı olduğu, İstanbul Bahçelievler’de yer alan Airport Hill konut projesinde, 2011 yılı Ocak ayında daire ve mağaza teslimleri gerçekleşerek yaşam başlamıştır. Yenibosna’da 6800 m2 arsa üzerinde 5 bloktan oluşan proje, 92 daire, 17 mağaza, 9 adet depo, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, spor ve sosyal tesisleri ile birlikte toplam 15.500 m2 kapalı inşaat alanına sahiptir. Proje hakkında detaylı bilgi edinmek için, proje web sayfasını ziyaret edebilirsiniz:www.airporthill.com

Günyap Yapı, önümüzdeki dönemde Türkiye’nin dönüşümüne öncü olacak ve toplumun yaşam kalitesine değer katacak nitelikli projeler geliştirmeyi hedeflemektedir.